На організацію літнього відпочинку дітей пільгових категорій у міському бюджеті передбачено 2 мільйони гривень

Вівторок, 15 травня 2018 14:00

Для організації літнього відпочинку дітей пільгових категорій у міському бюджеті Кропивницького було передбачено кошти у сумі 700 тисяч гривень. Але за ініціативою міського голови Кропивницького Андрія Райковича при коригуванні бюджету за І квартал додатково з бюджету міста було виділено ще 1 мільйон 300 тисяч гривень. Про це повідомила начальник відділу сім’ї та молоді управління молоді та спорту міської ради Людмила Дорохіна під час прес-конференції сьогодні, 15 травня.

За її словами, управлінням молоді та спорту міської ради було оголошено тендер на 2 мільйони гривень, який успішно відбувся 14 травня. Перемогу в електронних торгах здобули: ДЗОВ “Жовтень” с. Бірки Олександрівський район, ДЗОВ “Бригантина” Новоархангельський район, ДЗОВ “Перлина Чорномор’я” смт. Сергіївка, Білгород-Дністровський район Одеської області. Саме в цих літніх таборах відпочиватимуть протягом 3-х змін діти пільгових категорій.

Також начальник відділу сім’ї та молоді повідомила, що під час канікул крім відпочинку хлопці та дівчата мають змогу заробити гроші, взявши участь в оплачуваних громадських роботах з благоустрою міста.

- Вже сформовано 3 загони, з 1-го червня розпочинає роботу перший загін, - зазначила Людмила Дорохіна. - На громадських роботах можуть працювати діти починаючи з 14 років. Робочий день триває 4 години: з 8.00 до 12.00.

На літнє працевлаштування дітей в обласному центрі з міського бюджету виділено 200 тисяч гривень.

Усі новини