Молодіжна рада допомагає маленькому кропивничанину перемогти хворобу

Вівторок, 22 січня 2019 11:02

На Різдвяні і Новорічні свята члени Молодіжної Ради міста Кропивницького щедрували у закладах громадського харчування обласного центру, щоб допомогти маленькому хлопчику перемогти свою хворобу. Щедрувальників гостинно приймали в піцеріях ”Skorinni”, “Старе місто”, "Гор Ком", "La Vita", "Sorento", кав’ярнях "KEX" , "Mokko", "SHO-bar", кафе "Grill- pub", "Черчель", "Шалений Патрік" , "TIMYAM -суши" , "Mania", " GRANAT".

Молоді лідери поставили перед собою шляхетну мету – зібрати кошти на лікування 11-річному Микиті Григор’єву, який у листопаді 2017 року через нейроінфекцію втратив можливість говорити і повноцінно рухатися.

За словами голови Молодіжної ради Вікторії Філіпової, сьогодні у життєрадісній дитині не пізнати того Микитку, що був раніше. Хвороба має важкий перебіг, дитина втратила всі навики, в тому числі уміння ходити, говорити, пропав навіть рефлекс ковтання.

- На даний час після тривалої реабілітації Микитці стало трішки краще, але, все рівно, шлях до повноцінного одужання ще довгий, - відзначила Вікторія Філіпова. - Ми віримо в те, що найближчим часом Микита одужає. До хвороби він навчався в 5-му класі, танцював в ансамблі «Росинка», займався англійською мовою. Хлопчик потребує тривалого лікування, на що у його родини сума є непідйомною.

Тож 3000 гривень, переданих маленькому кропивничанину від Молодіжної ради будуть в нагоді.

Усі новини