Міський голова Кропивницького Андрій Райкович вимагає від мешканців міста свідомого дотримання умов карантину

Неділя, 29 березня 2020 13:43

У Кіровоградської області зафіксовано чотири перших випадки коронавірусної, три з яких – у Кропивницькому . Усі хворі ізольовані і отримують належну медичну допомогу.

Міський голова Кропивницького звернувся до мешканців міста з наполегливим прохання неухильно дотримуватися карантинних заходів.

- Для всіх нас це нагадування, що потрібно жорстко дотримуватись умов карантину! Я про це говорю кілька тижнів, але чують не всі! – наголосив Андрій Райкович. -  Скільки людей вчора гуляло в міському саду! Я розумію, що гарна погода і вихідний, але ж в місті карантин і ходить небезпечна інфекція! Не чекайте, поки поліція вхопить за руку, станьте врешті свідомими! Подумайте не тільки про своє здоров‘я, а й про здоров‘я оточуючих! А ще - про медиків, бо їх сили не безмежні! Якщо захворювання набере масового характеру, як вони встигатимуть лікувати?

Я ще раз настійливо закликаю, без зайвої потреби не виходьте на вулицю! Лише в магазин і аптеку, та й то за необхідності! Потерпіть! Діти повинні бути під пильним контролем дорослих. Не жартуйте, бо від того залежить здоров‘я кожного з нас, та й, врешті, цілого міста.

Поборемо COVID-19 лише разом!

Усі новини