Міський голова Андрій Райкович проконтролював хід реконструкції арки по вулиці Ельворті у Кропивницькому

П'ятниця, 30 серпня 2019 18:00

Реконструкція проїжджої частини вулиці Ельворті у Кропивницькому з облаштуванням другої арки у залізничному насипі  виходить на відповідальну стадію облаштування дорожнього полотна.

Сьогодні. 30 серпня, хід реалізації масштабного проекту перевірили міський голова Андрій Райкович з профільним заступником Олександром Мосіним та начальником УКБ міської ради Сергієм Білоконем.

Будівельники завершили заміну каналізаційного колектора, продовжують встановлювати бордюрні камені і заливати бетоном підпірні стінки з боку заводу «Гідросила». Якістю робіт очільник міста залишився задоволеним.

- Роботи мають бути виконані якісно, на найвищому професійному рівні, - наголосив Андрій Райкович. – Адже ми робимо це для міста і арка має прослужити людям багато років. Особлива увага має бути приділена асфальтним роботам. Асфальтуванню має передувати належна підготовча і організаційна робота, налагоджений ефективний діалог з виробниками асфальту, щоб під час виконання робіт, а це величезні обсяги, постачання асфальто-бітумної суміші тривало безперебійно.

Дорожня техніка розпочне свою роботу на об’єкті по завершенні облаштування підпорних стінок і встановлення бордюрів.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21