Микола Рибак: прийняття на роботу без оформлення трудових відносин позбавляє працівників соціальних гарантій

Четвер, 7 жовтня 2021 09:02

У Кропивницькому від 01 липня триває інспекційна кампанія з питань оформлення трудових відносин. Про це повідомили у відділі праці департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Під час інспекційних відвідувань підприємств фіксуються випадки порушення трудового законодавства в частині оформлення трудових відносин, рівня оплати праці та своєчасності її виплати. Відділ праці закликає роботодавців не допускати порушень трудового законодавства - легалізувати найманих працівників, негайно оформити з ними трудові відносини належним чином, вчасно повідомити органи податкової служби про прийняття працівників на роботу та відмовитись від виплати зарплати "в конвертах".

- Звертаємо увагу працівників, які, погоджуючись на роботу без оформлення трудових відносин, автоматично та власноруч позбавляють себе права на значну кількість соціальних гарантій: основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, отримання допомоги при травмуванні у разі нещасного випадку на виробництві, отримання допомоги по безробіттю залежно від страхового стажу та інші, - відзначив начальник відділу Микола Рибак. - Про факти порушення трудового законодавства просимо повідомити відділі праці департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради.

Інформацію можна передати телефоном за номером (0522) 35 83 37, направити листа на адресу: Кропивницька міська рада, вул. Велика Перспективна 41, м. Кропивницький, 25022, скористатися електронною поштою: v-praci@krmr.gov.ua.

 Консультації щодо належного оформлення трудових відносин можна отримати за тел. (0522) 35 83 37 або завітавши до відділу праці департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна 41, кімн. 416.

Усі новини

Кропивницький проти насильства
Середа, 8 грудня 2021 15:20