Масштабні будівельні роботи в приміщенні майбутнього ЦНАПу завершено.

П'ятниця, 26 червня 2020 15:23

«Прозорий офіс» готується до офіційного відкриття у серпні. Про це сьогодні, 26 червня, міському голові Андрію Райковичу прозвітував заступник Олександр Мосін, під час інспектування будівельних робіт.

Нині будівельники завершили всі внутрішні будівельні роботи. В ЦНАПі вже виконують роботи з налагодження офісної техніки, встановлюють меблі. Будівельники ж виконують зовнішнє оздоблення приміщення та займаються благоустроєм території. Проінспектувавши роботи, Андрій Райкович зауважив,  нині територію навколо ЦНАПу облаштовувати треба з прицілом на майбутню площу.

-  Робіть продумано, щоб потім, коли будемо реконструювати площу, не довелось рушити все, що робите зараз, - наголосив Андрій Райкович. - Все повинно бути виконано в єдиному архітектурному рішенні.

Новий ЦНАП, за словами Олександра Мосіна — спроєктовано за сучасними стандартами якості надання адміністративних послуг з дотримання вимог доступності цього об’єкта. В “Прозорому офісі” кропивничани отримуватимуть 320 послуг. Серед них: соціальні та пенсійні послуги; видача або обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон, видачі паспорта громадянина України з безконтактним носієм у формі ID-картки; видача посвідчень водія; державна реєстрація новопридбаних транспортних засобів тощо.

В приміщенні запроваджено зонування, щоб людям було легко орієнтуватись: зелена зона — це соціальні послуги управлінь Фортечної і Подільської в місті рад; помаранчева — послуги у сфері державної реєстрації; синя — адміністративні послуги і дозвільні.

Станом на сьогодні на реалізацію проекту вже використано 59 587 тис. грн. З них  25,8 мільйонів — кошти державного бюджету, 33,7 млн. грн. – виділено на роботи з міського бюджету. Загальна вартість проекту складає майже 71 млн. грн.

Усі новини