Кропивницький готується до реконструкції системи теплопостачання міста

Понеділок, 25 січня 2021 14:53

Міська влада Кропивницького розпочала раунд  практичних кроків з підготовки до створення сучасної схеми теплопостачання обласного центру. Про це повідомив міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час апаратної наради, сьогодні, 25 січня.

За інформацією очільника міста,  відповідний меморандум про співпрацю з програмою USAID вже підписано  та проведено першу online нараду з виконавцями проєкту USAID ESP “Енергетична безпека”. Міський голова  звернувся до керівника проєкту з пропозицією максимально прискорити усі організаційні роботи, щоб вже у поточному році вийти на проєкт схеми теплопостачання.

- Важливо, що місто в реалізації цього проєкту працюватиме також із відповідними департаментами Міністерства розвитку громад і територій України, Міненерго, НКРЕ КП, а також профільним комітетом Верховної Ради, - наголосив Андрій Райкович. – До речі, Кропивницький став першим, пілотним учасником такого міжнародного  проєкту.

Вже у вівторок, 26 січня,  міський голова візьме участь у другій online нараді, присвяченій відпрацюванню  технологічних і технічних складових проєкту. Для учасників від Кропивницького буде проведений спеціальний навчальний семінар із застосування моделі багатофакторного підходу до оцінки інвестиційних проектів теплових мереж, семінар, а після нього розпочнеться безпосередня практична проєктна діяльність фахівців USAID в обласному центрі. Паралельно проводитиметься великий обсяг аналітичного тестування стану теплогенеруючого підприємства і його інженерних мереж в багатьох напрямках.

- Моє завдання профільним заступникам міського голови, керівництву головного управління ЖКГ, КП “Теплоенергетик” спільно із  департаментом з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій щоденно співпрацювати з представниками USAID і надавати їм усю необхідну інформацію, - поставив завдання Андрій Райкович. – Чим швидше ми ї отримаємо схему теплопостачання, тим швидше розпочнемо пошук інвестора чи капіталу для втілення в життя цього масштабного  проєкту. Від економічного блоку міської ради з USAID комуні кують  Тетяна Ломова, Ніна Рахуба і Михайло Бєжан. Треба віддати фахівцям належне за активну, якісну і оперативну  роботу. Але далі її буде ще більше.

У той же час, інформація про поточну ситуацію з теплопостачанням по всіх галузевих об'єктах Кропивницького, у разі потреби,  має надходити фахово і вчасно, попередив Андрій Райкович усіх керівників виконавчих органів міської ради.

Усі новини

Наші #МістаГероїв
Середа, 22 березня 2023 16:19