Кропивницький до прийому автобусів готовий

Четвер, 27 липня 2017 17:13

Сьогодні, 27 липня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович разом зі своїм заступником Олександром Мосіним та начальником управління транспорту міської ради Олександром Вергуном відвідали комунальне підприємство «Електротранс». Посадовці перевіряли, чи готові тут до прийому нових автобусів.

Начальник управління транспорту Олександр Вергун розповів, що майданчик, на якому відстоюватимуться нові машини, уже підготовлено. Нині тут будують ще й нову диспетчерську службу, яку наповнять новим, сучасним обладнанням. Міський голова Андрій Райкович наголосив, що підприємства-перевізники, які виграють конкурси перевезення пасажирів, мають також сюди підключитись, аби бути в єдиній центральній диспетчерській службі. Також на підприємстві вже почали облаштовувати кімнати відпочинку для персоналу, адже планується, що працюватимуть вони цілодобово.

Для того, щоб підприємство працювало безперебійно, керівництво відібрало на роботу додаткові кадри – усіх, хто буде працювати на нових автобусах та обслуговувати їх. Штат «Електротрансу» збільшився на сто працівників.

Але в КП «Електротранс» ще треба вирішити чимало питань. Необхідно провести асфальтування території, встановити нову огорожу, побудувати додаткову мийку. Андрій Райкович порадив керівництву управління та підприємства взятись за розробку програми розвитку КП «Електротранс».

- Все, що необхідно вирішити, включайте в цю програму, - зазначив Андрій Райкович – Це має бути якісна програма розбудови підприємства. Лише за нею крок за кроком ми зможемо вивести його на якісно новий рівень. 

Усі новини