Кропивницькі скелелази вибороли «золото» і «срібло» в розіграші Кубку України

Понеділок, 30 жовтня 2017 16:11

Упродовж двох днів, 27-28 жовтня у Києві тривали фінальні змагання Кубку України зі скелелазіння в програмі складність та багатоборство. У змаганнях взяли участь 138 найсильніших спортсменів із Дніпра, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Вінниці Хмельницька, Києва, Кропивницького, Київської та Донецької областей.

Кропивницький представляли 6 учнів комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» відділу фізичної культури та спорту міської ради, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та ФСТ «Динамо».

У запеклій боротьбі переможцем Кубку України в багатоборстві став кропивничанин Юрій Побережець, срібну медаль завоював Сергій Побережець. У командному заліку серед регіонів Кіровоградська область посіла друге місце. Тренує спортсменів Микола Побережець