Головна ялинка Кропивницького засяє вогнями 19 грудня – у День Святого Миколая

Вівторок, 17 грудня 2019 12:06

Святий Миколай на гіроборді та світлові новорічні шоу у Кропивницькому: начальник управління культури та туризму Анна Назарець розповіла під час прес-конференції сьогодні, 17 грудня, якою буде цьогорічна святкова програма зустрічі Нового року – 2020 в обласному центрі.

Святковий настрій для містян розпочнуть створювати вже у середу, 18 грудня. Цього дня  о 08.00 на площі перед міською радою Кропивницького розпочнеться святковий ярмарок до Дня Святителя Миколая. А вже наступного дня. о 16.15 тут, у центрі міста і діти і дорослі можуть долучитися до вже традиційної у Кропивницькому акції - «Прикрась ялинку зі Святим Миколаєм!». В ній щороку беруть участь учні всіх шкіл міста. Не виключенням стане і 2019-й. Школярі прикрасять ялинки, що ростуть біля міської ради, власноруч виготовленими яскравими іграшками та гірляндами.

- Увечері центр святкування переміститься на площу Героїв Майдану. О 17.00 кропивничани і гості міста запрошуються на   одну із найулюбленіших вистав малечі - «Таємнича знахідка», одночасно тут  запрацює резиденція Святого Миколая, де наша дітвора зможе отримати цікаві подарунки в обмін на декламування віршиків - відзначила Анна Назарець. - Враховуючи побажання людей, ми вирішили додати до новорічної програми чогось нового і незвичайного для Кропивницького.  Тут нам на допомогу прийшли спеціалісти КП «Міськсвітло», які, переконана, зуміють здивувати всіх справжнім світловим новорічним чудом:  будуть встановлені сучасні  проектори  і  на кропивничан очікують дивовижні  світлові шоу.

А рівно о 18.00 на площі Героїв Майдану зазвучить команда «Ялиночко, засяй!» і на новорічній красуні спалахнуть вогні. Цьогоріч, за словами Анни Назарець, дизайн гірлянд змінили, він буде іншим, оригінальним. Після цього на площі почнеться цікава та насичена концертна програма. А однією з родзинок на новорічному святі стане святий Миколай на гіроборді.

- Проте, на цьому новорічні святкування у Кропивницькому не припиняться. Вже 24 грудня на всіх чекає «Вечір української музики». Свято відбудеться о 16.00 в музичній школі №2 імені Мейтуса. На свято співу запрошують усіх шанувальників музики, вхід буде вільним, - розповіла Анна Назарець.

На площі Героїв Майдану впродовж усього передноворічного тижня буде людно і весело: із 25 і до 29 грудня включно свою творчість даруватимуть  цікаві хореографічні, хорові, вокальні  колективи з усієї Кіровоградщини, а навколо ялинки  гостей свята радуватиме розвагами і смаколиками Новорічне містечко.

Усі новини