Депутати міської ради Кропивницького і члени Громадської ради досягли компромісу у реалізації права громадян на виступ у сесійній залі

Четвер, 31 січня 2019 19:09

Сьогодні, 31 січня, розпочала свою роботу чотирнадцята сесія міської ради Кропивницького. Перед початком сесійного засідання міський голова Андрій Райкович запросив до виступу громадських активістів, які прийшли підтримати право громадян на свободу слова.

Виступ представників громади міста до початку сесії, замість регламентованого надання слова мешканцям міста у розділі «Різне» після розгляду питань порядку денного, став результатом компромісної домовленості на зустрічі Андрій Райковича з членами правління Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради Кропивницького.

- Виступ на початку сесії – це право голосу кожного мешканця міста, - наголосив член Громадської ради Ігор Козуб. – Ми досягли згоди, що громадяни матимуть можливість донести свою позицію перед початком сесії, але за дотримання конкретних умов: попередньої реєстрації на виступ, відсутності зловживання часом для виступу та загальним обмеженням до 30 хвилин терміну, впродовж якого громадяни матимуть можливість обговорювати у депутатській залі актуальні проблеми життєдіяльності міста.

Досягнення компромісу, уникнення непотрібного блокування роботи сесії секретар міської ради Андрій Табалов відніс до здобутків сьогоднішньої сесії.

- Компроміс був досягнутий, а соціальна напруга  знята в результаті переговорів міського голови і членів правління Громадської ради. – відзначив Андрій Табалов по завершенні  першого засідання сесії. – Наступного тижня ми спільно з представниками Громадської ради відпрацюємо певні зміни до Регламенту, якими, я переконаний, будуть забезпечені і  можливість ефективної роботи депутатського корпусу і право громадян сказати своє слово депутатам під час сесійного засідання.

Усі новини