Чистове асфальтування шляхопроводу по провулку Об’їзному у Кропивницькому буде здійснене до кінця вересня

П'ятниця, 30 серпня 2019 14:56

Реконструкція конструкцій шляхопроводу по провулку Об’їзному у Кропивницькому завершена. Будівельникам залишилось лише начисто заасфальтувати проїжджу частину.

Про це сьогодні, 30 серпня, повідомив заступник міського голови Олександр Мосін. Ремонтувати конструкцію почали торік восени. До цього шляхопровід не ремонтували півстоліття, тому його силові конструкції перебували в аварійному стані і вкрай потребували реконструкції.

Роботи виконували спеціалісти ТОВ “Містобудівний загін №112”. За словами директора підприємства Сергія Порожнюка, в рамках капітального ремонту виконали демонтаж старого, пошкодженого бетонного покриття, відновили гідроізоляцію пошкодженої огорожі, укріпили міст, замінили його опорні частини та виконали антикорозійний захист несучих конструкцій знизу, під мостом. Всі роботи підрядник виконував вночі, щоб не блокувати рух транспорту по одній із найжвавіших магістралей Кропивницького.

- Тепер залишається лише облаштувати чистове асфальтове покриття, - розповів Олександр Мосін. - Головні ремонтні роботи ми виконали. Затримка лише в тому, що через коригування проєкту, необхідно провести його додаткову експертизу в Києві. Після цих процедур роботи на шляхопроводі вступлять у фінальну фазу. До кінця вересня, я думаю, ми все виконаємо.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21