Чергову сесію міської ради Кропивницького розглядають можливість провести в режимі онлайн

Понеділок, 30 березня 2020 15:12

У міській раді Кропивницького вивчають можливість проведення чергового сесійного засідання у режимі онлайн. Про варіант ухвалення рішень депутатським корпусом у дистанційній формі  повідомив секретар міської ради Андрій Табалов.

Очільник депутатського корпусу зауважив, що у зв’язку з першими випадками захворювання на Covid-19, міській владі Кропивницького найближчим часом необхідно буде ухвалити низку важливих рішень, пов’язаних із фінансуванням  лікування хворих на коронавірус, а також забезпечення стимулюючих виплат медичним працівникам. Для цього під час  сесії міської ради депутати повинні внести необхідні зміни до міського бюджету. Щоб не порушувати карантинних умов, Андрій Табалов запропонував провести сесійне засідання дистанційно.

- Для того, щоб депутатський корпус міг оперативно приймати важливі для міста рішення, а робота міської ради не була паралізована через карантин, сьогодні я дав доручення відділу інформаційно-технічного забезпечення, юридичному управлінню та управлінню апарату ради вивчити питання проведення сесійного засідання у режимі онлайн. Для зв’язку з депутатами запропонував використати cервіс відеоконференцій ZOOM, - повідомив Андрій Табалов. - Хочу всіх запевнити, що в разі потреби сесія буде проведена, всі важливі питання щодо визначення джерел забезпечення лікування хворих на Covid-19 будуть оперативно вирішені.

Секретар міської ради закликав кропивничан бути відповідальними та дотримуватись умов карантину.  

Усі новини