Чергове сесійне засідання у міській раді Кропивницького заплановане на третю декаду січня

Вівторок, 15 січня 2019 16:21

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович поставив завдання перед керівниками виконавчих органів активізувати підготовку до чергового сесійного засідання і забезпечити високу якість внесених на розгляд депутатського корпусу  проектів рішень міської ради.

Особливо це стосується тих управлінь, які освоюють великі кошти і мають базові об’єкти: дороги, будівництво, транспорт. Але соціально-гуманітарний напрямок, на думку очільника міста теж потребує ґрунтовних обрахувань і аргументованих, виважених рішень.

- Я розумію, що політичні гасла звучать гучно і красномовно, але попереду політики, а часто популізму крокує економіка. Там - реальні цифри, можливості і ресурси. І наша задача - грамотно, прозоро використати кожну копійку з міського бюджету, – зауважив міський голова. - Тому документи, тендери, проекти необхідно готувати вже зараз, а не колись, під осінь. Консультації з депутатами, з комісіями теж необхідно розпочати ближчим часом.

У свою чергу, секретар міської ради Андрій Табалов повідомив, що цього тижня буде проведено засідання більшості постійних депутатських комісій, де обговорюватимуться питання порядку денного чергової сесії.

Усі новини

24 серпня - День Незалежності України!
П'ятниця, 23 серпня 2019 21:18
Діти мріють про родинне тепло
П'ятниця, 23 серпня 2019 15:05