Бюджетний процес: у міській раді Кропивницького презентували проєкт бюджету громади на 2021 рік

Четвер, 17 грудня 2020 17:22

У міській раді Кропивницького триває бюджетний процес: активно формується і опрацьовується головний фінансовий документ міста на 2021 рік.

Сьогодні, 17 грудня, з проєктом  бюджету наступного року ознайомилися голови і представники депутатських фракцій міської ради.

Як повідомила під час презентації начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова, на 2021 рік доходи бюджету Кропивницької міської територіальної громади були розраховані у сумі 2,3055 мільярда гривень. У тому числі по загальному фонду – 2,2191 мільярда і по спеціальному – 86,4 мільйонів гривень.

- Видаткова частина бюджету розроблена з урахуванням міжбюджетних трансфертів, прогнозного обсягу власних та закріплених податкових і неподаткових надходжень та поданих головними розпорядниками коштів бюджетних запитів, - відзначила Любов Бочкова.

Загальний обсяг видатків бюджету громади визначено у сумі 2,3462 мільярда гривень, що у порівнянні з уточненим планом на 2020 рік більше на 3,1%.

Учасники презентації були одностайними в оцінці якісної підготовки фінансовим управлінням презентації проекту бюджету, який вже у п’ятницю, 18 грудня, буде внесений на розгляд виконавчим комітетом міської ради.

Усі новини