Андрій Райкович: за будь – якої пори року комунальні служби Кропивницького мають господарювати ефективно

П'ятниця, 31 грудня 2021 14:10

Сьогодні, 31 грудня, Кропивницький міський голова Андрій Райкович провів робочу нараді зі своїми заступниками, під час якої  поставив низку завдань.

Особливу увагу очільник міста приділив роботі комунальних служб обласного центру.  Не зважаючи на святкові та вихідні дні, комунальники мають працювати у штатному режимі – належно прибирати територію міста від снігу, посипати дороги і тротуари, аби кожному кропивничанину було комфортно і зручно. Надзвичайно актуальним залишається  благоустрій на  зупинках громадського транспорту і стан пішохідних зон.

Андрій Райкович поставив завдання попрацювати з власниками і орендарями усіх приміщень міста, аби вони ретельніше прибирали прилеглі території та посипали тротуари протиожеледною сумішшю.

- Ще одне важливе завдання – розчистка під’їздів до закладів охорони здоров’я у Кропивницькому, щоб за жодних обставин не було перешкод для руху медичного транспорту. Обов’язково прослідкуйте, щоб це завдання було виконано, - наголосив Андрій Райкович.

За порядком пильно стежитимуть працівники спеціалізованої інспекції міста, на порушників правил благоустрою складатимуть акти для накладання штрафних санкцій. 

Усі новини