Андрій Райкович: вакцинація – найкращий спосіб вберегтись від COVID-19

Понеділок, 18 жовтня 2021 11:07

Сьогодні, 18 жовтня, під час щопонеділкової апаратної наради, Кропивницький міський голова Андрій Райкович нагадав містянам про важливість вакцинуватись від небезпечного коронавірусу. Нині весь світ живе в напруженому режимі і через стрімке зростання захворюваності на коронавірус і на традиційні простудні хвороби, характерні для такої пори року. Тож міський голова вкотре звернувся до усіх кропивничан з закликом робити вакцинацію від COVID-19.

- Дорогі кропивничани! Не жартуйте, будь ласка, хто не має протипоказань, вакцинуйтесь. Я думаю, що нікому не хочеться лежати під апаратом ШВЛ і ризикувати своїм життям, - переконаний міський голова.

Андрій Райкович звернувся до працівників патрульної поліції, держпродспоживслужби, аби ті посилили рейди, перевірки на предмет дотримання закладами торгівлі та харчування карантинних норм.

- Дніпропетровська та Херсонська області, наші сусіди - вже в червоних зонах. Тому жорстко реагуйте на нерадивих порушників, стихійну торгівлю, перевірте всі громадські заклади, де забули про маски, - наголосив Андрій Райкович. - Я говорю не про закриття закладів, я говорю, що береженого і Бог береже. Громаді треба дослухатись, інакше ми отримаємо гірші наслідки.
 

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38