Андрій Райкович: чистота на території Кропивницького завжди буде у пріоритеті комунальних служб міста

Понеділок, 18 березня 2019 11:18

Завжди актуальною темою наведення комунального порядку на території Кропивницького розпочав сьогодні, 18 березня, щопонеділкову апаратну нараду міський голова Андрій Райкович.

Очільник міста вчергове наголосив, що питання чистоти міста, прибирання на дорогах, на вулицях, в паркових зонах з порядку денного першочергових дій міської влади не знімається ніколи. За словами Андрія Райковича, фронт робіт тут великий: обрізка дерев, прибирання і вивезення зимового сміття, латання глибоких вимоїн на проїжджій частині.

Окремо міський голова звернув увагу спецінспекції на необхідність принципового діалогу з орендарями великих земельних ділянок і занедбаних будівель.

- Паркани похилилися, бруд і сміття по периметру - штрафуйте! Складайте адмінпротоколи на усіх, хто землю взяв, а толку від цього ніякого, крім ганьби і бруду, – поставив чітке завдання міський голова. - Окремо звертаю увагу департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій щодо постійного спілкування з власниками магазинів, закладів громадського харчування, малих торговельних форм на предмет приведення в порядок фасадів приміщень, де вони розташовані.

Керівників районних в місті рад Андрій Райкович закликав працювати з громадськими активами, квартальними комітетами, аби активізувати прибирання приватного сектора. Завдання отримала сьогодні і спеціалізована інспекція міської ради Кропивницького відстежувати та штрафувати тих, хто масово взявся спалювати торішнє листя та побутове сміття.

- Палять листя, палять сухі гілки, дрібне сміття. Сморід в окремих районах вже відчувається. Працюйте з населенням, підключайте журналістів, контролюйте ситуацію, - наголосив міський голова.

Усі новини