05 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища

П'ятниця, 4 червня 2021 11:15

У суботу, 05 червня, відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Ця визначна дата була заснована Генеральною асамблеєю ООН у 1972 році. Вона вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно відзначається в більш ніж 100 країнах світу.

Охорона навколишнього природного середовища спрямована на гармонічну взаємодію суспільства й природи, збереження й відтворення природних ресурсів і чинних екологічних спільнот в ім'я майбутніх поколінь.

- Сьогодні екологічні проблеми стоять у ряді найважливіших і визначають рівень добробуту всієї світової цивілізації й, зокрема, нашої країни, - відзначила завідувачка сектору екології та природоохоронної діяльності УЗВ та ОНПС міської ради Галина Негода. - День охорони навколишнього середовища - це привід замислитися над проблемами довкілля, звернути увагу на його збереження. Сьогодні є можливість для  кожного з нас проявити турботу про нашу планету, адже це просто - сортувати сміття, дотримуватись вимог протипожежної безпеки, не забруднювати водойми, турбуватися про тварин та оберігати їх, брати участь у відтворення природних ресурсів тощо. Ці прості кроки збережуть природні ресурси і навколишнє середовище, а також людське здоров’я.

Усі новини