Літературно-меморіальний музей І.К. Карпенка-Карого міста Кропивницького

Оголошення

про результати першого засідання та проведення другого засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Літературно-меморіальний музей І.К.Карпенка-Карого міста Кропивницького» управління культури і туризму Міської ради міста Кропивницького

17.10.2019 16:41

15 жовтня 2019 року в приміщенні Міської ради міста Кропивницького відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Літературно-меморіальний музей І.К.Карпенка-Карого міста Кропивницького» управління культури і туризму Міської ради міста Кропивницького, під час якого розглядалися документи, подані кандидатами на посаду директора комунального закладу «Літературно-меморіальний музей І.К.Карпенка-Карого міста Кропивницького» управління культури і туризму Міської ради міста Кропивницького, на відповідність кваліфікаційним вимогам. 

Керуючись нормами Закону України «Про культуру» (далі – Закон) та Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури, підпорядкованого управлінню культури і туризму Міської ради міста Кропивницького, затвердженого наказом управління культури і туризму Міської ради міста Кропивницького від 23.08.2019 р. № 38-ОД (далі Положення), конкурсною комісією було прийнято рішення допустити до участі у другому турі конкурсного добору Хосяінову Ларису Мянірівну.

Друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Літературно-меморіальний музей І.К.Карпенка-Карого міста Кропивницького» управління культури і туризму Міської ради міста Кропивницького, під час якого буде проводитися співбесіда з кандидатом та заслуховуватися публічна презентація проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років, відбудеться 22 жовтня 2019 року о 10.00 годині у кім. 215 Міської ради міста Кропивницького (вул. Велика Перспективна, 41).

Відповідно до частини другої статті 21Закону та пункту 4 розділу ІV Положення на засіданні конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, у ході якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років, мають право бути присутніми представники засобів масової інформації та громадськості.  


Міська рада Кропивницького шукає креативного директора Літературно-меморіального музею І.К. Карпенка-Карого

Четвер, 29 серпня 2019 15:50

Управління культури і туризму Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Літературно-меморіальний музей І.К. Карпенка-Карого міста Кропивницького».

Термін приймання документів розпочинається 02.09.2019 року по 01.10.2019 року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду(заняття), місце роботи, громадську роботу, у тому числі на виборних посадах, контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
 • копії документів про вищу освіту;
 • копію документа, що посвідчує особу;
 • два рекомендаційні листи довільної форми;
 • мотиваційний лист довільної форми;
 • публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на короткострокову та довгострокову перспективи в електронному (програма PowerPoint) та паперовому вигляді.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

 • громадянство України;
 • вільне володіння українською мовою;
 • повна вища освіта відповідного напряму підготовки за освітнім ступенем бакалавра, магістра. Післядипломна освіта в галузі управління;
 • стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
 • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи подаються особисто в електронному (на адресу kultura@krmr.gov.ua) та паперовому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. 424 тел.: 24-25-70

Документи, подані чи надіслані претендентами для участі у конкурсі, не розглядаються у разі:

 1. подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;
 2. надіслання їх поштою після закінчення строку подання;
 3. надіслання їх поштою протягом установленого строку подання та надходження до конкурсної комісії менше ніж за три робочих дні до дати проведення засідання з розгляду заяв та доданих до них документів.

Формування персонального складу конкурсної комісії розпочинається з 02 вересня 2019 року. Склад конкурсної комісії формується відповідно до ст. 213 Закону України «Про культуру».

Відповідно до вимог статті 21 Закону України «Про культуру» управління культури приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

Документи для участі у жеребкуванні (лист громадської організації, копії їх статутів, особисті заяви представників громадської організації) приймаються до 19.09.2019 року.

Документи учасників конкурсу:

 Пузир Павло

Презентація програми розвитку закладу культури (Пузир Павло)


 Хосяінова Лариса

Проект програми розвитку Комунального закладу «Літературно-меморіальний музей І.К. Карпенка-Карого міста Кропивницького» на 2020 р. (Хосяінова Лариса)

Проект програми розвитку Комунального закладу «Літературно-меморіальний музей І.К. Карпенка-Карого міста Кропивницького» на 2020-2024 рр. (Хосяінова Лариса)


 СТАТУТ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЛІТЕРАТУРНО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ І.К. КАРПЕНКА-КАРОГО МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО»

Матеріально-технічна база