Конкурс "Посадовець року"

Онлайн голосування

 

Зайченко Володимир Васильович – депутат Кіровоградської міської ради

174 голоси (39,7%)


Краснокутський Олег Володимирович – депутат Кіровоградської міської ради

176 голосів (40,2%)


Сілівейстров Андрій Валерійович – депутат Подільської районної у місті Кропивницькому ради

88 голосів (20,1%)


Жмурко Лілія Сергіївна – заступник начальника відділу бухгалтерського обліку Кіровоградської міської ради

62 голоси (9,7%)

 


Колодяжний Сергій Олександрович – начальник відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради

70 голосів (11%)

 


Максименко Катерина Степанівна – начальник відділу державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради

65 голосів (10,2%)

 


Максюта Андрій Вікторович – начальник спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради

348 голосів (54,5%)

 


Пількін Валерій Анатолійович – начальник відділу ведення обліку житла Кіровоградської міської ради

19 голосів (3%)

 


Сметана Світлана Євгенівна – начальник відділу бухгалтерського  обліку та звітності – головний  бухгалтер  управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної  районної у місті Кропивницькому ради

53 голоси (8,3%)

 


Федорова Наталія Олександрівна –  начальник відділу з питань обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної  районної у місті Кропивницькому ради

21 голос (3,3%)


Абрамова Марина Олександрівна – провідний спеціаліст відділу з питань обслуговування громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної  районної у місті Кропивницькому ради

101 голос (5,1%)

 


Банул Ганна Сергіївна – головний спеціаліст архівного відділу Кіровоградської міської ради

6 голосів (0,3%)

 


Бардиш Євгеній Миколайович –  головний спеціаліст відділу представництва інтересів в судах юридичного управління Кіровоградської міської ради

43 голоси (2,2%)

 


Бурика Ігор Геннадійович – головний спеціаліст відділу прийому громадян Центру надання соціальних послуг та компенсацій управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради

Вибув у зв’язку з хворобою

 


Галат Ольга Володимирівна –  провідний спеціаліст відділу з питань обслуговування  інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради

(6 голосів/0,3%)*

 


Глушаєва Ірина Миколаївна –   адміністратор  відділу по роботі з фізичними особами управління адміністративних послуг Кіровоградської міської ради

264 голоси (13,3%)

 


Зієрова Тетяна Адамівна – головний  спеціаліст  відділу протокольної роботи та службового діловодства управління апарату Кіровоградської міської ради

266 голосів (13,4%)

 


Квашина Світлана Василівна – головний  спеціаліст - експерт з умов праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної  районної у місті Кропивницькому ради

14 голосів (0,7%)

 


Корженко Наталія Федорівна – спеціаліст  I категорії  відділу з прийому громадян  Центру по наданню державних  допомог управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної  районної у місті Кропивницькому ради

10 голосів (0,5%)

 


Матвієнко Дарина Сергіївна – провідний  спеціаліст  відділу з виплати допомог та компенсацій виконавчого комітету Фортечної  районної у місті Кропивницькому ради

29 голосів (1,5%)

 


Олейнікова Оксана Валентинівна –  державний  соціальний  інспектор відділу  державних  інспекторів управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної  районної у місті Кропивницькому ради

11 голосів (0,6%)

 


Петренко Олена Володимирівна – головний спеціаліст організаційного відділу Кіровоградської міської ради

45 голосів (2,3%)

 


Петринська Вікторія Валеріївна – головний спеціаліст відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради

84 голоси (4,2%)

 


Писаренко Ольга Миколаївна – головний спеціаліст відділу кадрів, правового забезпечення та контролю виконання документів управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради

225 голосів (11,3%)

 


Рибальченко Андрій Сергійович – головний спеціаліст відділу прийому громадян Центру соціальних виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради

5 голосів (0,3%)

 


Сущенко Ксенія Вікторівна – спеціаліст  I категорії відділу прийняття рішень Центру по наданню державних  допомог управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної  районної у місті Кропивницькому ради

34 голоси (1,7%)

 


Сабрам Катерина Миколаївна – головний спеціаліст відділу по роботі із засобами масової інформації Кіровоградської міської ради

301 голос (15,2%)

 


Суржко Ірина Георгіївна – спеціаліст І категорії відділу інспектування навчальних закладів управління освіти Кіровоградської міської ради

347 голосів (17,5%)

 


Тікула Світлана Іванівна – головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної  районної у місті Кропивницькому ради

34 голоси (1,7%)

 


Троценко Анна Олександрівна – головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради

136 голосів (6,9%)

 


Чабанова Ольга Олександрівна – начальник планово-виробничого відділу управління капітального будівництва Кіровоградської міської ради

15 голосів (0,8%)

 


Юркевич Ірина Анатоліївна – головний спеціаліст відділу по роботі зі зверненнями громадян Кіровоградської міської ради

8 голосів (0,4%)