Афіша

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.Чижевського

 

03.03.2017 о 13.30 — зустріч-інтерв'ю з письменниками краю «Дар слова» .

Щодня, крім п'ятниці і вихідних, о 17.00 — заняття з вивчення англійської мови. П'ятниця о 17.30 — заняття з вивчення німецької.

Виставки: “Декоративно-ужиткове мистецтво американських індіанців”, витинанок “Все в ажурі”, “Фортеці Задніпров'я у XVIII ст.”, учнів художньої школи, фотовиставки подружжя Лебедєвих “Via est vita” / “Дорога — це життя” тощо.

Акція: “Бібліотека українського воїна”.

 

Обласна бібліотека для юнацтва

 

16.02.2017 об 11.30 — презентація робіт у стилі енкаустики художниці Світлани Хавроненко. 14.15 — літературний круїз “Країна Сонці, що сходить”. 16.00 — зустріч з дипломатикою міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова” Ольгою Мігель.

17.02.2017 об 11.50 — майстер-клас з килимарства від Валентини Добровольської.

21.02.2017 о 08.00 та 14.30 - урок пам'яті “Українські герої — символ гідності”.

22.02.2017 о 18.00 — святкування “Веселої масляної”.

Вт, Чт, Нд о 10.00 — безкоштовні курси комп'ютерної грамотності.

Виставки: “Час плине, а пам'ять залишається”, “Душа народу звучить у слові”, “Життя і доля геніального Леся Курбаса” тощо.

Акції: “Бібліотека українського воїна”

 

Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Шевченка

 

16-22.02.2017 о 14.00 — заняття “Створення та редагування зображень в програмі Paint”.

16.02.2017 о 14.20 — година пам'яті “Горів і плавився метал, земля стонала від облоги” до Дня Героїв Небесної Сотні.

17.02.2017 о 14.00 — інтерактивне голосне читання книги Н.Чуб “Абетка екології”.

20.02.2017 о 13.30 — літературно-віртуальна мандрівка “Подорожуємо у світ загадкових явищ”, майстер-клас “Добра магія фарб”.

21.02.2017 о 11.30 — калейдоскоп інформаційних повідомлень “Тисяча й одна загадка”. 14.30 — година розмовного етикету “Розквітай же, рідна мово!”

Виставки: Олени та Влади Козаченко “Чорне та біле мереживо”, “Я обираю німецьку!” тощо.

Щонеділі з 12.00 до 15.00 — ігровий майданчик.





Обласний художній музей

 

У картинній галереї П.Оссовського: 24.02.2017 об 15.00 — майстер-клас з образотворчого мистецтва “У світі тварин”.

14.02.2017 — відкриття експозиції до 100-річчя художниці Тетяни Яблонської (1917-2005)

Виставки: “Сяйво нових надходжень”, М.Прокопенка “Магія літньої ночі”, однієї картини А. Надєждіна “Співець Степової Еллади” до 120-річчя Є.Маланюка, “Дзеркало епохи: Тетяна Яблонська” тощо.

Програма для дітей та батьків “Залиш дитинку на годинку” (майстер-класи, ігри, перегляд мультфільмів та інш.)

Безстрокова акція “Замаскована турбота” (плетіння маскувальних сіток для військових)

 

 

Обласний краєзнавчий музей

 

Виставки: “Археологічна минувшина”, “Заселення краю”, “Розвиток краю XIX ст.”, “Промисловість краю”, “Від УНР до УРСР”, “В.Винниченко. Повернення”, “Колекція О.Ільїна”.

 

Меморіальний музей М.Кропивницького

 

Виставки: декоративно-ужиткового мистецтва В.Залізняк та В.Дробишевської “Помічники радості”

 

Заповідник-мізей “Хутір Надія”

 

Виставки: “Творчість Великого Каменаря та розвиток українського театру”, “І воїн, і зберігач пам'яті...”, “Іван та Софія. Їх доля з'єднала” тощо.

 

Міський літературно-меморіальний музей І.Карпенка-Карого

 

Виставки: “І.Карпенко-Карий: життєвими стежками корифея”, “Із славетного роду Тобілевичів” (до 160-річчя М.Садовського).

 

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ХУДОЖНЬО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ О.О. ОСМЬОРКІНА

 

Виставки: графіки В.Хвороста, “Життя та творчість О.О. Осьморкіна”.

 

Музей музичної культури ім. К.Шимановського

 

Виставка “Сторінки музичної культури нашого краю”




Галерея “Єлисаветград”

 

Виставки: “Романтика Юга” народного художника України Миколи Прокопенка (Одеса), радянського фарфору та фотоапаратів, документів Єлисаветграда тощо.

 

Обласний центр народної творчості

 

Виставка майстра народного мистецтва з килимарства Валентини Добровольської.



 

Академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Кропивницького

 

24.02.2017 о 18.3— спільний проект музикантів art-prog-rock сцени України Inside The Sound ta Karfagen “Floyd. UA”.

26.02.2017 о 16.00 — комедія “Моїй мамі сто років” (М.Лоранс).

 

 

Академічний обласний театр ляльок

 

18.02.2017 о 12.00 — “Івасик-телесик” (О.Олесь).

19.02.2017 о 12.00 - “Пригоди маленького автомобільчика” (Ю.Тітаров), розважальна ігрова програма до Дня іменинника.

 

Кіровоградське музичне училище

 

ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.Хілобокова.

16.02.2017 о 14.00 — майстер-клас для учасників фестивалю-конкурсу (проводить голова журі конкурсу, професор Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка Юрій Соколовський).

17.02.2017 о 16.00 — презентація книги кандидатки мистецтвознавства, викладачки-методистки КМУ Марини Долгіх “Юрій Хілобоков: сюїта для скрипки з оркестром”.

18.02.2017 о 17.00 — концерт випускників КМУ — студентів Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка.

20.02.2017 о 18.00 — концерт заслуженого артиста України, викладача Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка, кандидата мистецтвознавства Назарія Пилатюка.

 

Обласна філармонія

 

24.02.2017 о 17.30 — “Благодійний весняний бал квітів”.

25.02.2017 о 15.00 — ювілейний концерт “Тріумфальні сурми”.

26.02.2017 о 19.00 — концерт Національного балету Грузії Сухішвілі.

01.03.2017 о 19.00 — концерт гурту “ТІК”.

03.03.2017 о 18.30 — святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому Дню 8 Березня “Мелодії весни”.

05.03.2017 о 19.00 — концерт Наталії Могілевської.

 

 


 

Спортивні події

 

24.02.2017 о 16.00 — змагання з армреслінгу та крос-фіту (ДЮК “Старт”)

25.02.2017 об 09.00 — Кубок міста з тхеквондо (ВТФ). 10.00 — чемпіонат області з легкої атлетики пам'яті Героя Радянського Союзу В.Верхоланцева серед юнаків та дівчат 2002 р.н. (СДЮСШОР-2). 11.00 — змагання з жиму лежачи (ДЮК “Моноліт”). 11.00 — конкурси та естафет “Сила і здоров'я” (ДЮК “Мрія”).

25.02.2017 о 13.00, 26.02.2017 о 09.00 — обласні спортивні ігри з тенісу настільного серед міст і районів (ПТУ №8).

 

 

Кінотеатр “Портал”

 

24.02—03.03.2017 о 10:30; 14:50; 19:2- “Гіркі жнива ”, червона зала 3D.
24.02—03.03.2017 о 14:10; 19:00 - “Життя і мета собаки”, синя зала.

24.02—03.03.2017 о 10:00; 12:40; 21:30 - “Оселя зла”, червона зала 3D.

24.02—03.03.2017 о 12:10 - “Махач вчителів”, синій зал.

24.02—03.03.2017 о 17:00; 21:20 - “50 віттінків темряви”, червона зала 3D.