Афіша

 

Спортивні заходи

19.01.2019


15.00 – матч чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд, Перша ліга: БК «Золотой Век-2 ФФВ» (м. Кропивницький) – БК «Металург ЗНТУ»  (м. Запоріжжя) (Факультет фізвиховання)


18.00 – матч чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд, Вища ліга: БК «Золотой Век» (м. Кропивницький) – БК «Ніко-Баскет» (м. Миколаїв) (Факультет фізвиховання)


20.01.2019

11.00 – матч чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд, Перша ліга: БК «Золотой Век-2 ФФВ» (м. Кропивницький) – БК «Металург-ЗНТУ» (м. Запоріжжя) (Факультет фізвиховання)


14.00 – матч чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд, Вища ліга: БК «Золотой Век» (м. Кропивницький) – БК «Ніко-Баскет» (м. Миколаїв)(Факультет фізвиховання)

 

23.01.2019

13.00 – «Олімпійський день здоров’я» (Колегіум)

 

24.01.2019

16.30 - чемпіонат Фортечного району з шахів (Шаховий клуб «Гамбіт»)

 

25.01.2019

11.00 – «Олімпійський день здоров’я» (ЗОШ № 14)

 

26.01.2019

15.30 - чемпіонат Фортечного району з шахів (Шаховий клуб «Гамбіт»)

 

27.01.2019

14.00 - чемпіонат Фортечного району з шахів (Шаховий клуб «Гамбіт»)

 

Академічний обласний театр ляльок

 

19.01.2019 о 12.00 - «Їжачок-хитрячок»(4+) О.Кузьмин
20.01.2019 о 12.00 - «Хитре Лисеня»(4+) В.Павловскіс

 

Кіровоградська обласна філармонія

19.01.2019 о 18.30 — закриття вечорів духовної музики “Різдвяні перезвони”. Концерт академічної хорової капели “Орея” Житомирської обласної філармонії. Головний диригент заслужений діяч мистецтв України Олександр Вацек.
18.01.2019 о 16.00 — творчий звіт у двох відділеннях народного хореографічного ансамблю “Світанок”
19.01.2019 о 18.30 — концерт академічної хорової капели “Орея” Житомирської обласної філармонії
22.01.2019 о 19.00 — виступ Сергія Бабкіна
23.01.2019 о 19.00 — classikal grand ballet П.І.Чайковський “Лускунчик”

Кінотеатр “Портал”


18.01—25.01.2019 о 10:00 - “Грінч”, червона зала 3D.
18.01—25.01.2019 о 10:00; 14:20 - “Астерікс і таємне зілля”,синя зала.
18.01—25.01.2019 о 13:55 - “Я, ти, він, вона”, червона зала 3D.
18.01—25.01.2019 о 16:15; 18:55; 21:00 - “Скло”, червона зала 3D,синя зала.
18.01—25.01.2019 о 12:00 - “Шлях додому”, червона зала 3D.
18.01—25.01.2019 о 11:50; 18:30 - “1+1 нова історія”, червона зала 3D, синя зала.
18.01—25.01.2019 о 15:55; 21:30 - “Марія королева Шотландії”, червона зала 3D, синя зала.